Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 23.11.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18 листопада 2015 року м.Сокаль № 364

Про організацію роботи у сфері соціального захисту населення

Відповідно до статей 6, 13, 17, 23, 25, 31, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про соціальні послуги”, наказу Міністерства соціальної політики України від 26 листопада 2012 року №741 “Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурні підрозділи соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій”, Положення про Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Положення про управління соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, затвердженого розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 23 грудня 2013 року №552 “Про затвердження Положення про управління соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації Львівської області” (із змінами):

1.З ціллю надання сторонньої підтримки, особам, які проживають на території місцевих рад та потребують постійного або часткового стороннього догляду, рекомендувати Сокальському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та виконавчим органам сільських, селищної та міських рад:

1.1.Постійно сприяти в організації надання постійного стороннього догляду за інвалідами І групи, перестарілими особами, які досягли 80-річного віку та громадянами похилого віку, інвалідами та хворими, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

1.2.Факт здійснення догляду за інвалідами І групи, перестарілими особами, які досягли 80-річного віку, підтверджувати шляхом оформлення відповідного акту.

1.3.Забезпечити постійний контроль за фактом надання сторонньої допомоги шляхом оформлення відповідного акту один раз на півроку.

1.4.Факт недогляду або надання неналежних соціальних послуг оформляти відповідним актом який, не пізніше тижневого терміну, направляти управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації для вжиття відповідних заходів.

2.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації до 25 листопада 2015 року проінформувати виконавчі органи сільських, селищної та міських рад про осіб, за якими оформлений догляд, та осіб, які надають відповідні соціальні послуги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року №558 “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги” і постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 року №832 “Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян”, шляхом надання списків.

3.Відповідальність за виконання розпорядження покласти на Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше