Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 16.11.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

11 листопада 2015 року м.Сокаль №26/02-06

Відповідно до статті 143 Конституції України, частини 1 пункту 1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Законів України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва», «Про стимулювання розвитку регіонів», «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», інших нормативно-правових актів та з метою розробки Регіональної програми розвитку малого підприємництва у Сокальському районі на 2016-2017 роки:

Н.Лагоді

1.Створити робочу групу щодо розробки Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Сокальському районі на 2016-2017 роки згідно з додатком.

Термін: до 13 листопада 2015 року

Робочій групі, В.Лащуку, М.Шайнеру, В.Огінському, Г.Костюк

2.Відповдно до компетенції підготувати та подати для узагальнення у відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації уточнені пропозиції до основних заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Сокальському районі на 2016-2017 роки.

Термін: до 20 листопада 2015 року

Н.Лагоді

3.Узагальнити подані матеріали та розробити проект Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Сокальському районі на 2016-2017 роки.

Термін: до 1 грудня 2015 року

4.Внести проект Програми на затвердження чергової сесії Сокальської районної ради.

Термін: грудень 2015 року

Г.Леоновій

5.При формуванні бюджетів на 2016-2017 роки передбачати кошти на фінансування заходів Регіональної програми.

Термін: протягом 2016-2017 років

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше