Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 17.11.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 листопада 2015 року м.Сокаль № 348

Про скасування карантинного режиму

по золотистій картопляній нематоді

Керуючись статтею 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтями 33, 34 Закону України «Про карантин рослин» від 30 червня 1993 року №3348- XII (із внесеними змінами та доповненнями), відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від 29 листопада 2006 року №716 "Про затвердження переліку регульованих шкідливих організмів", враховуючи подання Державної фітосанітарної інспекції Львівської області від 2 листопада 2015 року №13-08-05/1796 "Про скасування карантинного режиму по золотистій картопляній нематоді":

1.Скасувати карантинний режим по золотистій картопляній нематоді на 3 присадибних ділянках с.Борове Великомостівської міської ради, площею 0,29 га, запровадженого розпорядженням голови Сокольської районної державної адміністрації від 17 червня 2009 року №275, згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 17 червня 2009 року №275 "Про запровадження карантинного режиму по регульованому шкідливому організму золотистій картопляній нематоді на території Великомостівської міської ради та заходи боротьби з нею".

3.План заходів з локалізації, ліквідації та недопущення подальшого розповсюдження карантинного вогнища золотистої картопляної нематоди на території Великомостівської міської ради, затверджений розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 17 червня 2009 року №275, вважати виконаним.

4.Державній фітосанітарній інспекції Львівської області (О.Стасів), управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (І.Шайнога), виконкому Великомостівської міської ради зняти з відповідного обліку земельні ділянки, на яких скасовано карантинний режим.

5.Великомостівському міському голові довести до відома власників присадибних ділянок дане розпорядження про скасування карантинного режиму.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше