Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 11.11.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

5 листопада 2015 року м.Сокаль № 340

Про призначення відповідального

та визначення переліку осіб, яким

надається право застосування ЕЦП

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про адміністративні послуги», на виконання вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1452 "Про затвердження Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності", з метою реалізації можливості роботи працівників у єдиній системі обміну інформації у автоматизованих інформаційних системах Державної фіскальної служби України, що вимагають застосування електронних цифрових підписів (далі ЕЦП), та з урахуванням наказу Державної фіскальної служби України від 20 травня 2015 року №364 "Про затвердження Порядку застосування електронно-цифрового підпису у Державній фіскальній службі України":

1.Призначити відповідального за організацію роботи по використанню ЕЦП в Сокальській районній державній адміністрації – головного спеціаліста відділу фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Свид Ірину Петрівну.

2.Надати право застосування ЕЦП працівникам Сокальської районної державної адміністрації згідно з додатком.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 8 жовтня 2015 року №302 "Про надання права застосування електронного цифрового підпису у відділі надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації".

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше