Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 05.11.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 жовтня 2015 року м.Сокаль № 329

Про перевірку комунального закладу

Львівської обласної ради

“Сокальська загальноосвітня санаторна

школа-інтернат І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка”

Відповідно до статті 4 Закону України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, статті 18 Закону України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, враховуючи лист Міністерства соціальної політики України від 8 жовтня 2015 року №15314/14-15/57 “Про необхідність у здійсненні перевірок закладів та установ стаціонарного перебування дітей”, на виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 28 жовтня 2015 року №66/0/6-15:

1.Утворити районну комісію щодо перевірки комунального закладу Львівської обласної ради “Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка” у складі згідно з додатком.

2.Затвердити графік перевірки комунального закладу Львівської обласної ради “Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка”, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше