Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

УКРАЇНА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 29 березня 2007 року №152
м.Сокаль


Про роботу комісії з питань

упорядкування обліку юридичних осіб

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2005 року №1121 ”Про затвердження Методики проведення інвентаризації об’єктів державної власності”, Закону України від 21 вересня 2006 року №185-У „Про управління об’єктами державної власності” та доручення першого заступника голови облдержадміністрації від 2 березня 2007 року № 15:

1. Внести зміни до складу комісії для упорядкування обліку юридичних осіб (надалі-Комісія) та затвердити її склад у новій редакції, що додається.

2. Комісії:

2.1. Провести упорядкування об’єктів державної власності-юридичних осіб, що знаходяться на території району та належать до сфери управління органів державної влади, які цього не підтверджують, згідно з додатком .

2.2. Складені за результатами роботи Акти обстеження з відповідними пакетами документів, підписані головою та скріплені печаткою райдержадміністрації, подати комісії з питань упорядкування обліку юридичних осіб при Львівській облдержадміністрації до 20 квітня 2007 року.

3. Пункти 2.1 та 2.2 розпорядження голови Сокальської райдержадміністрації від 7 березня 2006 року № 114 „Про створення комісії для упорядкування обліку юридичних осіб” визнати такими, що втратили чинність.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О.Зарічну.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше