Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 29.10.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 жовтня 2015 року м.Сокаль № 326

Про затвердження змін до Фонду оплати

праці працівників та видатків на утримання

апарату, управлінь, відділів, секторів та служби

районної державної адміністрації на 2015 рік

Відповідно до статей 6, 47 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Закону України від 17 вересня 2015 року №704-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" в частині підвищення розміру мінімальної заробітної плати, постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року №732 «Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних у містах рад», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 вересня 2015 року №560/0/5-15 "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 3 квітня 2015 року №131/0/5-15":

1.Затвердити зміни до Фонду оплати праці працівників та видатків на утримання апарату, управлінь, відділів, секторів та служби районної державної адміністрації на 2015 рік, які затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 квітня 2015 року №113 «Про встановлення на 2015 рік фонду оплати праці працівників та видатки на утримання апарату, управлінь, відділів, секторів та служби районної державної адміністрації», що додаються.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше