Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 16.10.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12 жовтня 2015 року м.Сокаль № 311

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянина Остапчука Миколи Олексійовича для індивідуального дачного будівництва на території Сілецької сільської ради

Керуючись пунктом 11 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17, 122, 126, 186 Земельного кодексу України, розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянина Остапчука Миколи Олексійовича для індивідуального дачного будівництва на території Сілецької сільської ради:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянина Остапчука Миколи Олексійовича для індивідуального дачного будівництва площею 0,0722 га, кадастровий номер 4624886600:17:000:0014, угіддя – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на території Сілецької сільської ради.

2.Передати у власність громадянину Остапчуку Миколі Олексійовичу земельну ділянку площею 0,0722 га для індивідуального дачного будівництва на території Сілецької сільської ради.

3.Громадянину Остапчуку Миколі Олексійовичу здійснити оформлення речового права на дану земельну ділянку.

4.Відділу Держгеокадастру у Сокальському районі (С.Бермес), виконкому Сілецької сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5.Землевласнику забезпечити ефективне використання земельної ділянки з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше