Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 16.10.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12 жовтня 2015 року м.Сокаль № 310

Про внесення змін до розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 10 грудня 2013 року №536

Керуючись статтями 22, 25 Земельного Кодексу України, статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 55 Закону України «Про землеустрій»:

1.Внести зміни до розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 10 грудня 2013 року №536 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок взамін переоформлених сертифікатів на право на земельну частку (пай) на території Домашівської, Скоморохівської, Переспівської, Бутинської, Княжівської та Карівської сільських рад», замінивши слова в пункті 1 «Дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок взамін переоформлених сертифікатів на право на середню земельну частку (пай) громадянам згідно з додатком» словами «Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) взамін переоформлених сертифікатів на право на середню земельну частку (пай) громадянам згідно з додатком».

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше