Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 01.09.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28 серпня 2015 року м.Сокаль № 254

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянина Хацка Миколи Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Княжівської сільської ради

Керуючись статтями 17, 126, 186 Земельного кодексу України, пунктом 11 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 30 Закону України «Про землеустрій», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянина Хацка Миколи Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Княжівської сільської ради:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянина Хацка Миколи Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 2,5852 га, кадастровий номер 4624882600:25:000:0016, угіддя – рілля та площею 0,6210 га, кадастровий номер 4624882600:27:009:0003, угіддя – пасовище, на території Княжівської сільської ради.

2.Передати у власність громадянину Хацку Миколі Степановичу земельні ділянки площею 2,5852 га та 0,6210 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Княжівської сільської ради.

3.Громадянину Хацку Миколі Степановичу здійснити заходи щодо державної реєстрації речових прав на дані земельні ділянки.

4.Відділу Держземагентства у Сокальському районі (С.Бермес), виконкому Княжівської сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5.Всі витрати щодо державної реєстрації речових прав на земельну ділянку покласти на громадянина Хацка Миколу Степановича.

6.Землевласнику забезпечити ефективне використання земельної ділянки з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше