Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-05.10.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 4 жовтня 2011 року № 560
м. Сокаль

Про надання згоди Львівській філії ПрАТ
«Київстар» на виготовлення детального плану
території в селі Лучиці для розміщення базової
станції стільникового зв’язку та дозволу на
складання проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки

Відповідно до п.1 ст.20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.13 Закону України «Про основи містобудування», ст.29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись статтями 17, 118, 121, п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши звернення ПрАТ «Київстар» від 12 вересня 2011 року №2045/10/01/05/00 щодо надання згоди на виготовлення детального плану території в селі Лучиці для розміщення базової станції стільникового зв’язку та дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки :

1.Надати згоду Львівській філії ПрАТ «Київстар» на виготовлення детального плану території в селі Лучиці для розміщення базової станції стільникового зв’язку.

2.Львівській філії ПрАТ «Київстар» звернутися в ліцензовану проектну організацію за виготовленням проекту детального плану території в селі Лучиці для розміщення базової станції стільникового зв’язку.

3.Дати дозвіл ПрАТ «Київстар» на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення базової станції стільникового зв’язку в селі Лучиці .

4.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення базової станції стільникового зв’язку в селі Лучиці подати на затвердження районній державній адміністрації.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.Катерину.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
В.В.КАТЕРИНА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше