Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 21.08.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДОРУЧЕННЯ

18 серпня 2015 року м.Сокаль № 23/02-06

Відповідно до протокольного рішення засідання круглого столу з координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки об’єктів бюджетної сфери Сокальського району до опалювального сезону 2015/16 років від 10 серпня 2015 року №1, з метою економії споживання природного газу та використання бюджетних коштів:

Р.Монастирському

1.Звернутися в КП «Сокальтеплокомуненерго» щодо питання відокремлення від централізованого теплопостачання Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей».

Термін: до 26 серпня 2015 року

2.Узгодити план заходів з КП «Сокальтеплокомуненерго» по питанню відокремлення від централізованого теплопостачання Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей».

Термін: до 31 серпня 2015 року

3.Провести відокремлення Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №2 – ліцей» від централізованого теплопостачання та забезпечити теплопостачання даного об’єкту.

Термін: до 23 вересня 2015 року

Голова районної державної

адміністрації О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше