Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 03.08.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

30 липня 2015 року м.Сокаль № 225

Про затвердження коефіцієнту співвідношення

кількості безплатно перевезених пасажирів до

пасажирів, що оплачують проїзд на міських

та приміських маршрутах Сокальського району

Відповідно до статей 6, 20, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про автомобільний транспорт», з метою організації виконання пункту 5 доручення голови обласної державної адміністрації від 26 січня 2015 року №3/0/6-15, враховуючи протокольне доручення засідання робочої групи з питань проведення обстеження пасажиропотоку на міських та приміських маршрутах Сокальського району від 15 травня 2015 року та забезпечення використання бюджетних коштів, реалізації державної політики щодо соціального захисту окремих категорій громадян:

1.Затвердити коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд на міських та приміських маршрутах Сокальського району на період з червня по грудень 2015 року:

- на приміських маршрутах К=0,21;

- на міських маршрутах К=0,27.

2.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський) при проведенні розрахунків з перевізниками використовувати затверджений коефіцієнт.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної

адміністрації О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше