Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 03.08.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

30 липня 2015 року м.Сокаль № 224

Про уточнення призначень

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 27 липня 2015 року №357/0/5-15 «Про затвердження обсягу субвенції на погашення різниці в тарифах», згідно з пунктом 15 рішення ХXXVІІ сесії VІ скликання Сокальської районної ради від 27 січня 2015 року №643 "Про районний бюджет Сокальського району на 2015 рік":

1.Збільшити обсяг доходів спеціального фонду районного бюджету на 2015 рік, врахувавши надходження субвенції з державного бюджету по коду доходів 41036600 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування" на суму 145446,08 грн.

2.Збільшити обсяг видатків спеціального фонду районного бюджету по КФКВ 100602 "Погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування" по коду ЕК 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)" на суму 145446,08 грн.

3.Начальнику фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Г.Леоновій внести зміни в бюджетні призначення на 2015 рік.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше