Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-04.10.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 30 вересня 2011 року № 556
м. Сокаль

Про хід виконання Районної цільової
соціальної програми “Молодь Сокальщини”
на 2009 – 2015 роки

Для виконання рішення Колегії районної державної адміністрації від 28 вересня 2011 року №32 “Про хід виконання Районної цільової соціальної програми “Молодь Сокальщини” на 2009 – 2015 роки”:

1.Відділам Сокальської районної державної адміністрації: у справах молоді та спорту (Я.Тарасюк), освіти (Р.Монастирський), культури та туризму (Л.Фарин) залучати молодь схильну до правопорушень до гурткової, клубної, секційної роботи.

2.Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Г.Федаш), кримінальній міліції у справах дітей Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області (І.Мроць), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (І.Дещаківський), відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації (Я.Тарасюк):

2.1.Активізувати роботу по основному напрямку Програми “Формування у молоді поваги до закону та запобігання негативним явищам у молодіжному середовищі”.

2.2.Посилити соціальну роботу з молоддю, сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, залучаючи до цієї роботи молодіжних громадських волонтерів.

3.Відділам Сокальської районної державної адміністрації: освіти (Р.Монастирський), культури та туризму (Л.Фарин), у справах молоді та спорту (Я.Тарасюк) активізувати роботу молоді з питань європейської інтеграції.

4.Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації (Я.Тарасюк), відділу культури та туризму районної державної адміністрації (Л.Фарин) спільно з органами місцевого самоврядування скоординувати свою діяльність на покращення змістовного дозвілля молоді.

5.Відділам Сокальської районної державної адміністрації: з питань внутрішньої політики, звязків з ЗМІ та громадськими організаціями (Л.Луців), у справах молоді та спорту (Я.Тарасюку) популяризувати кращий досвід роботи молодіжних громадських організацій щодо реалізації державної молодіжної політики.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Карташову.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
В.В.КАТЕРИНА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше