Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

УКРАЇНА РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 23 березня 2007 року № 135
м. Сокаль


Про затвердження інвестиційно-привабливих
земельних ділянок для продажу
на конкурентних засадах

Керуючись статтями 17, 127, 128 пунктом 12 перехідних положень Земельного кодексу України, враховуючи розпорядження голови Львівської обласної адміністрації від 10 лютого 2007 року №91, розпорядження голови райдержадміністрації від 5 березня 2007 року №95 “Про заходи щодо посилення контролю за ефективним використанням земель Сокальського району”:

1. Затвердити перелік інвестиційно-привабливих земельних ділянок для продажу на конкурентних засадах, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.Бойка.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше