Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 14.07.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
10 липня 2015 року м.Сокаль № 200

Про виділення коштів по Програмі

Відповідно до пункту 5 Програми підтримки творчої діяльності мистецьких колективів Сокальського району у 2015 році та протоколу комісії з питань освіти, культури, туризму та духового розвитку від 28 травня 2015 року:

1.Виділити, передбачені Програмою, кошти відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації на фінансування оплати послуг учасникам колективу Народного духового оркестру РНД м.Сокаль в сумі 27000 грн., на придбання сценічних костюмів для Народного ансамблю "Берегиня" НД с.Зубків в сумі 3000 грн.

2.Відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації, як головного розпорядника коштів Програми, на підставі укладених угод та кошторису видатків підготувати заявки на фінансування відповідно до помісячного розпису асигнувань.

3.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Г.Леоновій проводити фінансування Програми відповідно до помісячного розпису асигнувань районного бюджету та поданих заявок відділом з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше