Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 13.07.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
9 липня 2015 року м.Сокаль № 199

Про виготовлення детального плану
території з метою обслуговування
сільськогосподарських будівель та
споруд в селі Сілець Сілецької сільської
ради (за межами населеного пункту)

Керуючись статтею 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 13 Закону України «Про основи містобудування», статтями 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 17 Перехідних положень Земельного кодексу України, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи згоду Сілецької сільської ради від 9 червня 2015 року №762 та, розглянувши заяву директора ТзОВ «Агро-Сузір’я» Чаклош З.С. від 25 червня 2015 року щодо надання згоди на виготовлення детального плану території з метою обслуговування сільськогосподарських будівель та споруд на території Сілецької сільської ради:

1.Замовити виготовлення детального плану території з метою обслуговування сільськогосподарських будівель та споруд в селі Сілець Сілецької сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Фінансування робіт із розроблення детального плану території провести за рахунок ТзОВ «Агро-Сузір’я».

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадського обговорення подати для затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше