Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 03.07.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
1 липня 2015 року м.Сокаль № 191

Про організацію роботи щодо формування
та затвердження місцевих бюджетів
Сокальського району на 2016 рік

Відповідно до вимог статей 75 та 77 Бюджетного кодексу України, на виконання розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 19 червня 2015 року №281/0/5-15 "Про організацію роботи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2016 рік", з метою забезпечення економічно обґрунтованого формування та затвердження проекту бюджету Сокальського району на 2016 рік у визначені вищевказаним кодексом терміни:

1.Затвердити заходи із забезпечення формування та затвердження місцевих бюджетів Сокальського району на 2016 рік (надалі – заходи), що додаються.

2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Г.Леонова) забезпечити координацію роботи всіх учасників бюджетного процесу та, у разі необхідності, застосовувати додаткові бюджетні процедури.

3.Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, в межах наданих повноважень, забезпечити виконання затверджених заходів у визначені терміни.

4.Рекомендувати міським, селищному і сільським головам затвердити відповідні заходи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів на 2016 рік згідно із бюджетним законодавством.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше