Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 26.06.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
24 червня 2015 року м.Сокаль № 182

Про забезпечення проведення заходів
мобілізації людських і транспортних
ресурсів в ході VI черги мобілізації

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок та військову службу», «Про органи місцевого самоврядування», Указу Президента України від 14 січня 2015 року №15 «Про часткову мобілізацію», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 18 червня 2015 року №М-18/20дск, з метою проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району:

1.Встановити планове завдання для міських, селищної, сільських рад району щодо поставки військовозобов’язаних на VI чергу мобілізації згідно з додатком.

2.Міським, селищному, сільським головам:

2.1.Провести звірку військовозобов’язаних на закріплених територіях, згідно із встановленим завданням та даними Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату (надалі ОРВК).

2.2.Уточнені списки військовозобов’язаних подати до Сокальсько-Червоноградського ОРВК до 1 липня 2015 року.

2.3.Забезпечити своєчасне оповіщення і прибуття військовозобов’язаних у військовий комісаріат для уточнення військово-облікових даних.

2.4.Розглянути можливість щодо надання пільг військовозобов’язаним, що призвані за призовом під час мобілізації на особливий період, та проведення заходів адаптації військовозобов’язаних, які звільнились з військової служби по мобілізації.

3.Начальнику Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області В.Спічаку:

3.1.Забезпечити своєчасне реагування на інформацію, щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку та порушують законодавство про проходження військової служби.

3.2.Забезпечити проведення заходів з розшуку військовозобов’язаних, що не були оповіщені з різних причин та не прибули до військового комісаріату.

3.3.Забезпечити охорону і оборону військового комісаріату та підтримання громадського порядку під час формування та відправки команд.

4.Головному лікарю КЗ СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Р.Шведу:

4.1.Забезпечити щоденну роботу військово-лікарської комісії при Сокальсько-Червоноградському ОРВК.

4.2.Забезпечити позачергове проведення обстеження стану здоров’я військовозобов’язаних, направлених військово-лікарською комісією на дообстеження в лікувальні заклади району, в найоротші терміни.

4.3.Забезпечити військову-лікарську комісію засобами та матеріалами першої медичної допомоги, приладами та інструментами, необхідними для проведення належного медичного огляду.

5.Військовому комісару Сокальсько-Червоноградського ОРВК М.Лисаку:

5.1.Забезпечити виконання планового завдання заходів VI черги мобілізації. Постійно та своєчасно інформувати Сокальську районну державну адміністрацію про стан справ, проблемні питання та виконання заходів мобілізації.

5.2.Забезпечити своєчасну виписку повісток військовозобов’язаним та часткових нарядів для поставки техніки національної економіки до Збройних сил України.

5.3.Проводити доставку військовозобов’язаних до військових частин відповідно до встановленого графіку поставки Львівським обласним військовим комісаріатом та Львівською обласною державною адміністрацію.

5.4.На осіб, що ухиляються від мобілізації негайно надавати матеріали до правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів.

6.Головному редактору Комунального підприємства Сокальської районної ради газеті «Голос з-над Бугу» В.Сорочуку та директору Комунального підприємства Сокальської районної ради ТРК «Сокаль» М.Паську:

6.1.Періодично інформувати населення про хід мобілізаційних заходів та оприлюднювати оголошення військового комісаріату.

6.2.Розмістити в засобах масової інформації списки військовозобов’язаних, не оповіщених з різних обставин, які підлягають виклику в Сокальсько-Червоноградський ОРВК для уточнення військово-облікових даних.

7.Відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації (Р.Монастирський) забезпечити виділення транспортних засобів для доставки військовозобов’язаних до пунктів зустрічі військових частин.

8.Начальнику Сокальського районного відділу Головного управління державної міграційної служби України М.Гресюк організувати взаємодію з Сокальсько-Червоноградським ОРВК, щодо встановлення місць проживання громадян, які перебувають на військовому обліку.

9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше