Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 22.06.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
16 червня 2015 року м.Сокаль № 175

Про виконання бюджету Сокальського
району за І квартал 2015 року

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 3 червня 2015 року №12 “Про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2015 року”:

1.Фінансовому управлінню Сокальської райдержадміністрації (Г.Леонова), Сокальській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області (М.Шайнер), УДКСУ у Сокальському районі (С.Ковалик) спільно з комісією з розгляду питань погашення заборгованості із заробітної плати, (грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат) та робочою групою з питань погашення податкового боргу, мобілізації надходжень до бюджетів всіх рівнів та міським, селищному, сільським головам посилити контроль за своєчасним і повним надходженням платежів у відповідні бюджети.

2.Сокальській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області (М.Шайнер) спільно з органами місцевого самоврядування:

2.1.Вжити заходи щодо погашення недоїмки по платежах до бюджету, податкового боргу, в тому числі за рахунок підвищення ефективності позовної та претензійної роботи.

2.2.Забезпечити виконання затверджених заходів щодо наповнення місцевих бюджетів з метою отримання додаткового фінансового ресурсу.

3.Сокальській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області (М.Шайнер) спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський), відділом економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації (Н.Лагода) заслухати підприємства - боржники на районній комісії з розгляду питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат) та робочою групою з питань погашення податкового боргу, мобілізації надходжень до бюджетів всіх рівнів. Зосередивши увагу, насамперед, на скороченні обсягів недоїмки зі сплати податків і платежів до місцевих бюджетів та збільшенні надходжень податку на доходи фізичних осіб завдяки легалізації найманої праці у сфері підприємництва.

4.Міським, селищному, сільським головам району та голові районної ради:

4.1.Вжити заходів по збільшенню надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів відповідно до чинного законодавства.

4.2.Встановити контроль за роботою суб’єктів підприємницької діяльності в частині легалізації робочих місць, сплати акцизного податку на роздрібну торгівлю підакцизними товарами.

4.3.Не допускати випадків безоплатного використання суб’єктами господарювання земельних ділянок, водних об’єктів, цілісних майнових комплексів та іншого майна.

5.Зобов’язати керівників бюджетних установ та рекомендувати міським, селищному та сільським головам:

5.1.Дотримуватись жорского режиму економії бюджетних коштів та посилити фінансово – бюджетну дисципліну.

5.2.Забезпечити відповідність повноважень щодо здійснення витрат бюджету обсягу надходжень до бюджету на відповідний бюджетний період.

5.3.Забезпечити під час виконання бюджету проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь – якої заборгованості з таких виплат.

5.4.Упорядкувати структуру штатної чисельності працівників у межах затверджених асигнувань на оплату праці.

6.Забезпечити виконання плану заходів з наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджету, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів і посилення фінансово – бюджетної дисципліни у 2015 році, затверджених розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 20 березня 2015 року №82.

7.Сектору контролю апарату райдержадміністрації (Г.Васьків) оприлюднити на офіційному веб-сайті райдержадміністрації інформацію про виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2015 року.

8.Про виконання розпорядження начальникам відділів, управлінь та головам місцевих рад повідомити райдержадміністрацію до 1 липня 2015 року.

9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної
державної адміністрації
А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше