Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 22.06.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
16 червня 2015 року м.Сокаль № 173

Про утворення Координаційної ради
з питань фізичної культури та спорту

Відповідно до статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 24 травня 2013 року №226 «Про впорядкування структури районної державної адміністрації», з метою розвитку сфери фізичної культури та спорту, координації роботи та вирішення проблем розвитку фізичної культури та спорту в районі:

1.Утворити Координаційну раду районної державної адміністрації з питань фізичної культури та спорту у складі згідно з додатком.

2.Затвердити Положення про Координаційну раду районної державної адміністрації з питань фізичної культури та спорту, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Заступник голови районної
державної адміністрації
А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше