Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 22.04.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
20 квітня 2015 року м.Сокаль № 113

Про встановлення на 2015 рік фонду оплати
праці працівників та видатки на утримання
апарату, управлінь, відділів, секторів та
служби районної державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 47 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року №93 "Про встановлення на 2015 рік фонду оплати праці працівників і видатків на утримання обласних та районних державних адміністрацій", розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 3 квітня 2015 року №131/0/5-15 "Про встановлення на 2015 рік фонду оплати праці працівників і видатків на утримання місцевих державних адміністрацій":

1.Затвердити фонд оплати праці працівників та видатки на утримання апарату, управлінь, відділів, секторів та служби районної державної адміністрації на 2015 рік, що додається.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше