Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 04.06.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОРУЧЕННЯ
2 червня 2015 року м.Сокаль № 21/02-06

На виконання доручення голови Львівської обласної державної
адміністрації, даного під час скайп-наради з головами райдержадміністрацій
2 червня 2015 року:

Міським, селищному та сільським головам

1.Взяти за основу пакет документів про проведення конкурсу із визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації твердих побутових відходів на території Вашої ради, призначити відповідальну особу на рівні голови або заступника голови місцевої ради (секретаря) за оголошення та проведення конкурсів (ПІП, посада, контактний номер телефону). Надати відповідну інформацію на електронну пошту jkg.sokal.rda@ukr.net.

Термін: до 8 червня 2015 року

2.Згідно наданої методології по проведенню конкурсу запланувати на чергову сесію розгляд питання щодо проведення конкурсу. Надати відповідну інформацію на електронну пошту jkg.sokal.rda@ukr.net.

Термін: до 12 червня 2015 року

3.Згідно запланованих чергових сесій, на яких буде розглянуто дане питання, рішення сесії надати на електронну пошту jkg.sokal.rda@ukr.net.

Термін: до 9 липня 2015 року

4.Відповідальною особою на рівні Сокальської райдержадміністрації за оголошення та проведення конкурсів в населених пунктах району призначити заступника голови Сокальської районної державної адміністрації А.Василишина.

Термін: до 5 червня 2015 року

5.Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше