Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 27.05.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОРУЧЕННЯ
25 травня 2015 року м.Сокаль № 20/02-06

З метою недопущення заборгованості у 2015 році з виплати заробітної
плати працівникам Сокальської районної державної адміністрації та
структурних підрозділів:

А.Василишину, керівникам структурних підрозділів

Сокальської районної державної адміністрації

1.Забезпечити реалізацію додаткових заходів щодо дотримання режиму економії бюджетних коштів на заробітну плату (зменшення або скасування стимулюючих виплат, надання працівникам відпусток без збереження заробітної плати, встановлення режиму роботи на умовах неповного робочого часу тощо).

Термін: постійно

2.Інформацію про проведену роботу надавати для узагальнення відділу фінансово-господарського забезпечення Сокальської районної державної адміністрації згідно з додатком.

Термін: щомісячно до 20 числа

місяця, наступного за звітним

3.Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше