Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 25.05.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20 травня 2015 року м.Сокаль № 150

Про затвердження коефіцієнту співвідношення

кількості безплатно перевезених до пасажирів,

що оплачують проїзд на міських та приміських

маршрутах Сокальського району

Відповідно до статей 6, 20, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання пункту 5 доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 26 січня 2015 року №3/0/6-15, враховуючи протокольне доручення засідання робочої групи з питань проведення обстеження пасажиропотоку на міських та приміських маршрутах Сокальського району, для вивчення та врегулювання роботи перевізників від 15 травня 2015 року, з метою забезпечення використання бюджетних коштів, реалізації державної політики щодо соціального захисту окремих категорій громадян:

1.Затвердити коефіцієнти співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд для розрахунку компенсаційних виплат перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян за квітень - травень 2015 року:

- на приміських маршрутах К=0,21;

- на міських маршрутах К=0,27.

2.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський) при проведенні розрахунків з перевізниками використовувати затверджений коефіцієнт.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 лютого 2015 року №47 «Про створення робочої групи з питань проведення обстеження пасажиропотоку на міських та приміських маршрутах Сокальського району», у зв’язку з виконанням завдань робочої групи з питань проведення обстеження пасажиропотоку на міських та приміських маршрутах Сокальського району.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної

адміністрації О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше