Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-27.09.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 26 вересня 2011 року № 544
м. Сокаль

Про утворення експертної комісії
районної державної адміністрації

Відповідно до пункту 5 статті 28 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 23 Закону України “Про Національний архівний фонд та архівні установи” і “Порядку утворення та діяльності експертних комісій з визначення цінності документів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2002 року № 1739, для проведення попередньої експертизи цінності документів Сокальської районної державної адміністрації та подання її результатів на розгляд експертно-перевірної комісії Державного архіву Львівської області:

1.Утворити експертну комісію (далі ЕК) районної державної адміністрації у складі згідно з додатком.

2.Затвердити Положення про експертну комісію для впорядкування документів апарату районної державної адміністрації, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Перший заступник голови районної державної адміністрації
В.В.КАТЕРИНА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше