Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 30.04.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
24 квітня 2015 року м.Сокаль № 122

Про затвердження плану першочергових заходів
з профілактики травматизму невиробничого
характеру в Сокальському районі на 2015 рік

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року №980-р «Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру»:

1.Затвердити план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Сокальському районі на 2015 рік (далі – план першочергових заходів), що додається.

2.Начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій району:

2.1.Забезпечити безумовне виконання плану першочергових заходів.

2.2.До 5 липня 2015 року та 5 січня 2016 року інформувати управління соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації про хід виконання плану першочергових заходів.

2.3.Управлінню соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації (В.Огінський) до 10 липня 2015 року та 10 січня 2016 року інформувати департамент соціального захисту населення облдержадміністрації про хід виконання першочергових заходів для подання узагальненої інформації до Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше