Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 10.04.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОРУЧЕННЯ
ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
8 квітня 2015 року м.Сокаль № 17/02-06

Відповідно до статей 6, 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», на виконання доручення голови Львівської обласної адміністрації від 2 квітня 2015 №25/0/6-15, з метою удосконалення порядку отримання та забезпечення доставки бланків – заяв про призначення субсидій:

В.Огінському

1.Отримати надруковані бланки - заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб з друкарні ПРАТ «Видавничий Дім «Високий Замок».

Термін: до 8 квітня 2015 року

Міським, селищному та сільським головам, Сокальському РЕМ, Червоноградському УЕГГ, Сокальському МКП ВКГ,

МКП «Сокаль - теплокомуненерго», Сокальському районному територіальному центру (надання соціальних послуг)

2.Забезпечити доставку надрукованих бланків – заяв до споживачів побудинково та поквартирно у населених пунктах Сокальського району.

Термін: до 10 квітня 2015 року

3.Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Заступник голови районної державної адміністрації
А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше