Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 10.04.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
7 квітня 2015 року м.Сокаль № 101

Про надання дозволу на складання проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
взамін переоформленого сертифікату на право
на земельну частку (пай) на території
Великомостівської міської ради

Керуючись статтями 3, 5, 11 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши заяву громадянина Мудрика Михайла Дмитровича, власника сертифікату по Великомостівській міській раді, від 12 березня 2015 року та на підставі технічної документації по передачі земельних часток (паїв) і видачі державних актів на право власності на землю громадянам, власникам сертифікатів на території Великомостівської міської ради:

1.Дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки взамін переоформленого сертифікату на право на середню земельну частку (пай)____, згідно зі свідоцтвом про право на спадщину за законом ____для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Мудрику Михайлу Дмитровичу, жителю ____Сокальського району.

2.Рекомендувати громадянину звернутися у ліцензовану землевпорядну організацію для складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше