Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

УКРАЇНА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ від 20 березня 2007 року № 129

м. Сокаль

Про державну інвентаризацію

радіоактивних відходів

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 28 лютого 2007 року № 182 “Про державну інвентаризацію радіоактивних відходів” та враховуючи лист Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 7 лютого 2007 року № 06-1307/35:

1. Створити районну комісію з проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів, які знаходяться на території Сокальського району у складі згідно з додатком.

2. Комісії перевірити та узагальнити результати державної інвентаризації радіоактивних відходів, до 15 липня 2007 року підготувати зведений акт державної інвентаризації радіоактивних відходів і затвердити його відповідно до встановленого порядку.

3. Державну інвентаризацію радіоактивних відходів провести до 25 липня 2007 року відповідно до Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом Держатомрегулювання України від 22 лютого 2003 року № 27.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В. Бойка.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше