Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 27.03.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
25 березня 2015 року м.Сокаль № 94

Про призупинення опалювального
сезону 2014/15 років

Відповідно до статей 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 24 березня 2015 року №111/0/5-15 «Про призупинення опалювального сезону 2014/15 років», листа Департаменту житлово - комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації від 24 березня 2015 року №01/9-04-764 «Щодо призупинення опалювального сезону 2014/2015 років» та з метою економії споживання природного газу:

1.Власниками теплових господарств, теплопостачальних організацій, міським головам:

1.1.На виконання пункту 4 розділу 10 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, щодо відключення систем опалення власниками теплових господарств та теплопостачальними організаціями за умови, що протягом трьох днів середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°С встановити своїми розпорядчими документами термін завершення опалювального сезону для всіх категорій споживачів, про що в одноденний термін після прийняття рішення інформувати відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації з поданням копій розпорядчих документів.

1.2.Організувати роботу в населених пунктах щодо формування організаційно-технічних заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років.

1.3.Забезпечити надання планів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 років об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, житлового фонду та дорожнього господарства комунальної власності за формами ЖКГ-(зима) у відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше