Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 12.03.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
10 березня 2015 року м.Сокаль № 74

Про чергові призови громадян України
на строкову військову службу у 2015 році

Відповідно до статей 65, 118, 119 Конституції України, статті 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 15, 16, 43 Закону України "Про військовий обов`язок i військову службу", Указу Президента України від 17 лютого 2015 року №88/2015 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році”, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 27 лютого 2015 року №60/0/5-15 “Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2015 році”, враховуючи звернення тимчасово виконуючого обов`язки військового комісара Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного комісаріату від 6 березня 2015 року №881:

1.Утворити районну призовну комісію для проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2015 році у складі згідно з додатком 1. При неможливості прибуття членів призовної комісії основного складу забезпечити його заміну з числа резервного складу.

2.Тимчасово виконуючому обов`язки військового комісара Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату М.Лисаку в період квітня - травня та жовтня - листопада 2015 року призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров`я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

3.Затвердити графік засідань та план роботи районної призовної комісії під час проведення призову на строкову військову службу весною та восени 2015 року, що додаються.

4.Затвердити графік роботи лікарів-спеціалістів для попереднього медичного огляду юнаків, що додається.

5.Головному лікарю КЗСРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Р.Шведу:

5.1.З 10 березня до 29 травня 2015 року та з 11 серпня до 30 листопада 2015 року забезпечити проведення загального аналізу крові, загального аналізу сечі, серологічного аналізу крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (НВsАg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакцію мікро преципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), визначити групу крові та резус-належність, флюорографічного обстеження органів грудної клітини, профілактичних щеплень у відповідності з календарем профілактичних щеплень, електрокардіологічне дослідження (по направленню Сокальсько-Червоноградського ОРВК).

5.2.Забезпечити необхідну кiлькiсть лiжко-мiсць для стаціонарного лiкування та обстеження призовникiв.

5.3.Забезпечити призовну дiльницю необхiдним iнструментарiєм, медикаментами та медичною документацією, а також своєчасну доставку призовникiв, при направленні для медичного обстеження чи лiкування в обласнi лiкувальнi заклади.

5.4.Визначити вiдповiдальним за своєчасне медичне обстеження та повернення призовникiв з лікувальних закладів – лікаря-терапевта, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників, Г.Тарнавську (за згодою).

5.5.Для медичного огляду юнаків, які мають хронічні захворювання, і знаходяться на диспансерному обліку в лікарів-спеціалістів, з метою якісного проведення медичного освідчення під час проведення призову, направити на призовну дільницю лікарів - спеціалістів і по одній медичній сестрі на кожного лікаря - спеціаліста /зі збереженням середньомісячної заробітної плати/ на період з 10 березня до 12 червня 2015 року та з 11 серпня до 11 грудня 2015 року.

5.6.Організувати на призовній дільниці Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату роз`яснювальну роботу з призовниками з питань профілактики ВІЛ/СНІДУ, для чого виділити відповідальних медичних фахівців лікувальних закладів.

6.Для проведення виховної роботи з призовниками в період призову i вiдправки на строкову вiйськову службу:

6.1.Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Р.Монастирському, керiвникам навчальних закладів, установ, підприємств і органiзацiй проводити широку роз`яснювальну роботу серед призовникiв та їх батькiв про виконання ними конституцiйного обов`язку.

6.2.Сокальському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (І.Дещаківський) проводити лекції, бесiди народознавчої i практичної тематики з призовниками, погодивши графiк їх проведення з вiйськовим комiсаром Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату.

6.3.Керiвникам пiдприємств, установ, органiзацiй, мiським, сiльським, селищному головам урочисто провести вiдправку призовникiв до лав Збройних Сил України.

7.Для своєчасного оповiщення громадян щодо проходження районної призовної комiсiї:

7.1.Начальнику МКП «Сокальжитлокомунсервіс» Р.Мочульському, виконавчим комiтетам мiсцевих рад, керiвникам пiдприємств, органiзацiй, установ, профтехучилищ забезпечити оповiщення громадян про призов на строкову вiйськову службу, їх явку на призовну дiльницю згiдно з наказом вiйськового комiсара.

7.2.Керiвникам пiдприємств, установ i органiзацiй, незалежно вiд пiдпорядкування i форм власностi, вiдкликати призовникiв з відрядження для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дiльницю.

7.3.Зобов`язати міських, селищного, сільських голів органiзувати прибуття призовникiв в Сокальсько-Червоноградський об’єднаний районний військовий комісаріат для проходження районної призовної комiсiї, призову на строкову військову службу та відправку їх на обласний збірний пункт.

8.Для вiдправки призовникiв на строкову вiйськову службу керiвникам пiдприємств, установ, органiзацiй видiляти автотранспорт для доставки молодого поповнення на Львiвський обласний збiрний пункт відповідно до заявки Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату згідно з графiком Львівського обласного військового комісаріату.

9.Начальнику Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області В.Спічаку забезпечити розшук осіб, що ухиляються від проходження районної призовної комісії та відправки на обласний збірний пункт. В період відправки призовників до лав Збройних Сил України виділяти наряд міліції для забезпечення громадського порядку на призовній дільниці та біля будівлі Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату згідно з графіком відправок.

10.Враховуючи важливість призову на строкову військову службу, з метою забезпечення функціонування призовної дільниці та підтримання на ній статутного порядку зобов`язати керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, виділяти в розпорядження районного військового комісара працівників на період з 16 березня до 12 червня 2015 року та з 11 серпня до 11 грудня 2015 року з 9.00 до 17.30 (із збереженням середньомісячної заробітної плати), згідно з додатком 2.

11.Автоперевізникам району забезпечити безкоштовний проїзд призовників в межах міста при пред’явленні повістки Сокальсько-Червоноградського військового комісаріату.

12.З метою якісного відбору призовників, проведення професійно-психологічного відбору, індивідуально-виховних бесід та психологічного тестування призовників для визначення рівня нервово-психологічної стійкості, морально-ділових якостей, на період проведення призову створити при призовнiй дiльницi Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату групу професiйно-психологiчного вiдбору призовникiв у складі згідно з додатком 3.

13.Для забезпечення ефективної роботи групи професiйно-психологiчного вiдбору призовникiв начальнику відділу освіти райдержадміністрації Р.Монастирському направити психолога одного із освітніх закладів району в склад групи професійно-психологічного відбору на період з 10 березня до 12 червня 2015 року та з 11 серпня до 11 грудня 2015 року (із збереженням середньомісячної заробітної плати).

14.Рекомендувати головному редактору районної газети “Голос з-над Бугу” В.Сорочуку надрукувати в пресі зміст Указу Президента України від 17 лютого 2015 року №88/2015 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році” та наказ військового комісара Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату “Про призов громадян на строкову військову службу”.

15.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше