Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 27.02.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
24 лютого 2015 року м.Сокаль № 59

Про ліміти споживання енергоносіїв
у фізичних обсягах для головних розпорядників
коштів районного бюджету на 2015 рік

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», на виконання пункту 17.1 рішення XXХVIІ сесії VI скликання Сокальської районної ради від 27 січня 2015 року №643 «Про районний бюджет Сокальського району на 2015 рік», пункту 8 доручення голови Сокальської районної державної адміністрації від 28 січня 2015 року №2/05-06:

1.Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах, що додаються на 2015 рік (для головних розпорядників коштів районного бюджету).

2.Головним розпорядникам бюджетних коштів:

- дотримуватися встановлених лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах;

- встановити жорсткий контроль за споживанням енергоносіїв у натуральних показниках.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше