Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 13.02.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
12 лютого 2015 року м.Сокаль № 43

Про дострокове припинення договору на надання
послуг по підготовці матеріалів конкурсного комітету
з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття
рішення про визначення переможця конкурсу на
перевезення пасажирів на автобусних маршрутах
загального користування, які не виходять за межі
території Сокальського району, з КП «Ватра»

Керуючись статтями 6, 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про автомобільний транспорт», статтями 651, 653, 654, 907 Цивільного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», розглянувши лист директора КП «Ватра» від 23 січня 2015 року:

1.Погодити дострокове припинення договору на надання послуг по підготовці матеріалів конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сокальського району, від 22 липня 2013 року за взаємною згодою сторін, укладеного між Сокальською районною державною адміністрацією та КП «Ватра» на 3 роки, шляхом його розірвання.

2.Юридичному сектору апарату райдержадміністрації (Р.Тишко) підготувати Угоду про дострокове припинення договору на надання послуг по підготовці матеріалів конкурсного комітету з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сокальського району, від 22 липня 2013 року, укладеного між Сокальською районною державною адміністрацією та КП «Ватра», за взаємною згодою сторін, шляхом його розірвання.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше