Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 09.02.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
3 лютого 2015 року м.Сокаль № 37

Про затвердження детального плану
території розподілу господарського двору в
селі Поториця по вул.Зеленій (III-а черга)
(за межами населеного пункту)

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи рішення Поторицької сільської ради від 10 грудня 2014 року №459, протокол громадського обговорення проекту детального плану території розподілу господарського двору в селі Поториця по вул.Зеленій (III - а черга) від 9 грудня 2014 року:

1.Затвердити детальний план території розподілу господарського двору в селі Поториця по вул.Зеленій (III -а черга) Поторицької сільської ради (за межами населеного пункту) з визначенням планувальних меж під викупленими нежитловими будівлями.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше