Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 04.02.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
2 лютого 2015 року м.Сокаль № 33

Про створення оперативного штабу
для координації роботи з питань
забезпечення безпеки громадян і захисту
об’єктів інфраструктури району

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Яценюка А.П., наданого під час проведення 23 січня 2015 року з головами обласних та Київської міської державних адміністрацій селекторної наради з питань забезпечення безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 26 січня 2015 року №28/0/5-15 «Про створення оперативного штабу для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту об’єктів інфраструктури району», з метою здійснення координації роботи:

1.Утворити оперативний штаб для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району (надалі – оперативний штаб) у складі згідно з додатком.

2.Оперативному штабу:

2.1.Забезпечити збір, обробку інформації про обстановку в районі та реалізацію заходів, спрямованих на попередження і протидію можливим загрозам для здоров’я громадян та найважливіших об’єктів інфраструктури району.

2.2.Здійснювати координацію діяльності територіальних підрозділів правоохоронних органів, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання щодо захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району, попередження виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних загроз та недопущення підвищення рівня злочинності.

3.Міським, селищному, сільським головам створити відповідні місцеві оперативні штаби для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури адміністративних територій.

4.Міським, селищному, сільським головам, керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади забезпечити відповідно до повноважень інформування оперативного штабу про обстановку та проблемні питання, які виникають на адміністративних територіях та на підприємствах, в установах і організаціях підпорядкованої галузі економіки (управління).

5.Засідання оперативного штабу проводити щотижнево.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше