Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.01.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОРУЧЕННЯ
28 січня 2015 року м.Сокаль № 2/02-06

Керуючись Законом України від 28 грудня 2014 року “Про
Державний бюджет України на 2015 рік”, з метою забезпечення виконання
доручення Кабінету Міністрів України від 15 січня 2015 року №117/1/1-15,
доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 23 січня
2015 року №2/0/6-15 та протоколу селекторної наради від 13 січня 2015 “З
питань підготовки і прийняття місцевих бюджетів та додаткових джерел їх
доходів у зв’язку із проведенням податкової реформи”:

І.Дацюку, М.Михайлюк, Р.Монастирському, Р.Шведу, В.Огінському, Т.Бугай, І.Дещаківському, А.Крупник, А.Мандрику, рекомендувати міським, селищному, сільським головам (пункти 1, 2)

1.Забезпечити дотримання вимог частини четвертої статті 77 Бюджетного кодексу України щодо врахування у місцевих бюджетах повної потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами.

Термін: до 30 січня 2015 року

2.Забезпечити скорочення на 3 відсотки чисельності працівників бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету.

Термін: до 31 грудня 2015 року

3.Подати фінансовому управлінню Сокальської райдержадміністрації пропозиції щодо лімітів споживання бюджетними установами, які фінансуються з районного бюджету, енергоносіїв та комунальних послуг у фізичних обсягах на 2015 рік, виходячи з обсягів асигнувань, затверджених рішенням Сокальської районної ради “Про районний бюджет Сокальського району на 2015 рік”.

Термін: до 6 лютого 2015 року

4.Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для кожної бюджетної установи. Організувати роботу щодо укладання бюджетними установами з постачальниками енергоносіїв та надавачами послуг угод на постачання кожного виду енергоносіїв, у межах встановлених граничних норм їх споживання.

Термін: до 5 березня 2015 року

5. Розробити конкретні заходи щодо зменшення споживання в 2015 році бюджетними установами, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, енергоносіїв у натуральних показниках і встановити жорсткий контроль за їх споживанням.

Термін: до 10 березня 2015 року

6.Здійснювати постійний моніторинг споживання енергоносіїв у натуральних показниках, про що інформувати відділ ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури, фінансове управління райдержадміністрації.

Термін: щомісячно до 10 числа місяця,

наступного за звітним

7.Вжити заходів щодо суворої фінансово-бюджетної дисципліни, посилення роз’яснювальної роботи з розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів та запобігання втратам фінансових ресурсів і майна.

Термін: до 31 грудня 2015 року

Г.Леоновій, В.Корозі

8.Узагальнити подані згідно з пунктом 3 цього доручення пропозиції головних розпорядників коштів районного бюджету щодо лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах на 2015 рік та подати їх на затвердження голові районної державної адміністрації.

Термін: до 24 лютого 2015 року

9.Інформацію про проведену роботу щодо виконання пункту 6 цього доручення надавати обласній державній адміністрації.

Термін: щоквартально до 25 числа місяця, наступного за звітним

Г.Леоновій

10.Забезпечити проведення системної роз’яснювальної та організаційної роботи з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з питань впровадження змін до бюджетного та податкового законодавства.

Термін: до 31 грудня 2015 року

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше