Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 29.01.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
26 січня 2015 року м.Сокаль № 25

Про відбір громадян України на військову службу
за контрактом у Збройні Сили України

На виконання Закону України ``Про військовий обов’язок і військову службу``, Указу Президента України від 2 березня 2014 року №189/2014 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України", розпорядження Президента України від 16 травня 2005 року №1043/2005-РП "Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом", розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19 січня 2015 року №14/0/5-15 "Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України", враховуючи лист військового комісара Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату від 24 січня 2015 року №192:

1.Сільським, селищному та міським головам:

1.1.Спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом організувати роботу щодо інформування населення району з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби та військовозобов`язаних, придатних до військової служби за станом здоров`я та рівнем освіти.

1.2.Сприяти Сокальсько-Червоноградському об`єднаному районному військовому комісаріату і військовим частинам у розміщенні реклами про військову службу за контрактом, організації заходів рекламно-пропагандистського характеру.

2.Керівнику комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня" Р.Шведу:

2.1.Забезпечити роботу постійно діючої позаштатної військово-лікарської комісії з відбору кандидатів на військову службу за контрактом кваліфікованим медичним персоналом.

2.2.Визначити місця для забезпечення медичного обстеження та лікування кандидатів на військову службу за контрактом.

2.3.Забезпечити безкоштовне медичне обстеження громадян, які відібрані кандидатами на військову службу за контрактом.

3.Начальнику Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області В.Спічаку при отриманні запитів, надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про осіб, які відібрані кандидатами на військову службу за контрактом, щодо притягнення їх до кримінальної відповідальності, наявності судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення для визначення можливості проходження ними військової служби за контрактом.

4.Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Р.Монастирському, директорам Сокальського професійного ліцею О.Красільчук, Угнівського аграрно-будівельного ліцею І.Гейко:

4.1.Спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом забезпечити роботу в навчальних закладах району з питань військово-патріотичного виховання та пропаганди військової служби за контрактом.

4.2.Спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом забезпечити інформування учнівської молоді про військову службу за контрактом, сприяти проведенню Днів відкритих дверей у військових частинах для ознайомлення учнівської молоді з військовою службою за контрактом.

4.3.При отриманні запитів надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про освіту кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

5.Начальнику відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Л.Луців спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом забезпечити висвітлення у засобах масової інформації, на правах соціальної реклами, питань військової служби за контрактом, порядку її проходження тощо.

6.Директору Сокальського районного центру зайнятості В.Лащуку спільно з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом організувати в районному центрі зайнятості висвітлення питань щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом, порядку проходження військової служби та порядку проходження служби.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше