Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 28.01.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
23 січня 2015 року м.Сокаль № 24

Про забезпечення проведення мобілізації
людських і транспортних ресурсів на
території Сокальського району під час
часткової мобілізації в 2015 році

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про військовий обов`язок і військову службу", Указу Президента України від 14 січня 2015 року №15/2015 "Про часткову мобілізацію", розпоряджень голови Львівської обласної державної адміністрації від 26 грудня 2014 року №М-40/61дск "Про забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області", від 17 січня 2015 року №М-4/5дск "Про забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території області під час часткової мобілізації у 2015 році", з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави:

1.Міським, селищному та сільським головам:

1.1.Організувати і забезпечити своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, у військовий комісаріат в обсягах, визначених Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом.

1.2.Організувати вручення часткових нарядів керівникам підприємств, установ та організацій для передачі транспортних засобів Збройним Силам України та іншим військовим формуванням. Забезпечити прибуття техніки на збірний пункт та у військові частини в обсягах, визначених Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом.

1.3.Для своєчасного проведення оповіщення військовозобов`язаних і постачальників техніки національної економіки, оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів у військово-організаційні структури організувати роботу пунктів збору міських, сільських та селищної рад.

1.4.Організувати своєчасне подання у Сокальсько-Червоноградський об`єднаний районний військовий комісаріат необхідних відомостей про військовозобов`язаних, контроль за виконанням військовозобов`язаними правил військового обліку, а також забезпечити їх прибуття за викликом у військовий комісаріат.

2.Керівникам підприємств, установ та організацій Сокальського району:

2.1.Організувати утримання в належних технічних умовах транспортних засобів, призначених для передачі військовим формуванням, приведення у відповідність до встановлених вимог укомплектованості техніки запасними частинами, шанцевими інструментами, заправними ємностями.

2.2.Організувати своєчасне подання у Сокальсько-Червоноградський об`єднаний районний військовий комісаріат необхідних відомостей про військовозобов`язаних, контроль за виконанням військовозобов`язаними правил військового обліку, а також забезпечити їх прибуття за викликом у військовий комісаріат.

2.3.Забезпечити транспортні засоби, які виділяються для проведення оповіщення, доставки військовозобов`язаних, які призиваються на військову службу, та транспортні засоби, призначені для передачі під час мобілізації Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, пально-мастильними матеріалами відповідно до потреби.

3.Відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації (В.Короза):

3.1.Сприяти виділенню транспортних засобів для проведення оповіщення, доставки військовозобов`язаних, які призиваються на військову службу, на збірний пункт та у військові частини, відповідно до заявки Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату.

3.2.Організувати надання комунально-побутових послуг, електро-, водо-, теплопостачання військовому комісаріату, пунктам оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів.

4.Військовому комісару Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату М.Лисаку:

4.1.Організувати комендантську службу на маршрутах поставки мобілізаційних ресурсів у межах району, із залученням сил та засобів Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області, транспортних засобів та працівників підприємств, установ і організацій Сокальського району.

4.2.Провести роз`яснювальну роботу з міськими, селищним та сільськими головами, керівниками підприємств, організацій та установ Сокальського району щодо належного виконання вимог законів України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про військовий обов`язок і військову службу", постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року №1921 "Про затвердження Положення про військово-транспортний обов`язок".

4.3.Інформувати районну державну адміністрацію щодо виконання заходів проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів під час часткової мобілізації.

5.Начальникові Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області В.Спічаку:

5.1.Організувати в період оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів охорону військового комісаріату району, пунктів оповіщення, збору поставки ресурсів, підтримання громадського порядку на них, розшук військовозобов`язаних, які ухиляються від призову, в разі потреби, супроводження працівниками міліції військовозобов`язаних до військових частин.

5.2.Забезпечити надання правової оцінки діям керівників підприємств, організацій та установ Сокальського району, які відмовляються від передачі транспортних засобів військовим формуванням, проведення адміністративних проваджень відносно громадян, які відмовились від отримання повісток при мобілізації або не прибули у визначені терміни на пункт збору мобілізаційних ресурсів.

6.Начальникові Сокальського РВ ГУ Державної міграційної служби у Львівській області О.Шлапі організувати взаємодію з Сокальсько-Червоноградським об`єднаним районним військовим комісаріатом щодо питань зміни місця проживання громадянами, які перебувають на військовому обліку.

7.Головному лікарю КЗСРРЛО "Сокальська районна центральна лікарня" Р.Шведу:

7.1.Організувати медичне обстеження військовозобов`язаних, які призначаються при мобілізації у військові частини та надання першої медичної допомоги на дільниці оповіщення, пунктах збору сільських, міських та селищної рад. Посилити контроль за роботою військово-лікарської комісії Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату щодо правильності надання відстрочок від призову за станом здоров`я.

8.Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації (Л.Луців):

8.1.Організувати проведення заходів щодо запобігання негативного інформаційно-психологічного впливу на адміністрації пунктів оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів, військовозобов`язаних та керівників підприємств, які мають завдання на поставку транспортних засобів, підтримання морально-психологічного стану мобілізаційних ресурсів, роз`яснювально-інформаційну роботу стосовно гарантій соціального захисту військовослужбовців, призваних під час мобілізації, та членів їх сімей, рекламно-агітаційних заходів стосовно призову на військову службу під час мобілізації, інформування населення про мобілізаційні заходи на території району.

8.2.Організувати оприлюднення Указів Президента України від 20 грудня 2014 року №14/2015 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про деякі оборонно-мобілізаційні питання", від 14 січня 2015 року №15/2015 "Про чергову мобілізацію" в комунальних засобах масової інформації району: газеті "Голос з-над Бугу" та на ТРК "Сокаль".

9.Сокальському міському голові Б.Зарічному організувати роботу дільниці оповіщення для своєчасного проведення оповіщення військовозобов`язаних і постачальників техніки національної економіки, оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів у військово-організаційні структури.

10.Керівникам підприємств, установ та організацій Сокальського району, що забезпечують життєдіяльність населення району, організувати посилену охорону своїх підприємств.

11.Начальнику станційно-лінійної дільниці №3 м.Сокаль Львівської філії ПАТ «Укртелеком» В.Білю для своєчасного оповіщення населення району про мобілізаційні заходи, вжити заходів щодо відновлення проводового радіомовлення в населених пунктах району.

12.Відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації (Н.Лагода), голові Сокальської райспоживспілки П.Габі організувати заходи з підготовки та забезпечення харчування особового складу Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату та роти охорони і загонів оборони під час виконання службових завдань.

13.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше