Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 28.01.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
22 січня 2015 року м.Сокаль № 22

Про залучення психолога для роботи у Сокальсько-
Червоноградському об`єднаному районному
військовому комісаріаті на період мобілізації

На виконання доручення Міністра оборони України від 17 грудня 2014 року №8385/з, мобілізаційних директив Генерального штабу Збройних Сил України від 29 грудня 2014 року №322/2/01462 та №322/2/01463, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 січня 2015 року №4/0/5-15 «Про залучення психологів для роботи у військових комісаріатах області на період мобілізації», з метою належного професійно-психологічного вивчення окремих категорій військовозобов’язаних, які призиваються за мобілізацією:

1.Начальнику відділу освіти районної державної адміністрації Р.Монастирському:

1.1.Визначити осіб, які працюють на посадах психологів відділу освіти райдержадміністрації для роботи у Сокальсько-Червоноградському об`єднаному районному військовому комісаріаті на період проведення мобілізації.

1.2.Списки осіб, визначених пунктом 1.1., надати Сокальсько-Червоноградському об`єднаному районному військовому комісаріату та Львівському обласному військовому комісаріату.

2.Військовому комісару Сокальсько-Червоноградського об`єднаного районного військового комісаріату:

2.1.Визначити місце для роботи психологів у військовому комісаріаті району на період мобілізації.

2.2.Забезпечити участь призначеного психолога в інструкторсько-методичних заняттях, організованих Львівським обласним військовим комісаріатом.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше