Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 26.01.2015 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
22 січня 2015 року м.Сокаль № 20

Про підготовку та проведення у 2015 році технічної
інвентаризації захисних споруд цивільної оборони
(цивільного захисту) Сокальського району

Відповідно до статей 2, 6, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 5 Закону України «Про Цивільну оборону України», статті 32 Закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року №1473 «Про підготовку та проведення у 2009 - 2014 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)», Методичних рекомендацій щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту), затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 10 червня 2009 року №390, з метою якісного відпрацювання заходів технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) Сокальського району:

1.Утворити районну інвентаризаційну комісію з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) Сокальського району у складі згідно з додатком.

2.Затвердити Положення про районну інвентаризаційну комісію з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) Сокальського району (далі - Положення), що додається.

3.Затвердити план заходів з підготовки та проведення у 2015 році технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) Сокальського району, що додається.

4.Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1 та 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 серпня 2014 року №246 «Про підготовку та проведення у 2014 році технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)».

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше