Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.12.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
30 грудня 2014 року м.Сокаль № 425

Щодо фінансування з районного бюджету
Сокальського району у І кварталі 2015 року

Відповідно до вимог статті 79 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення фінансування поточних видатків з районного бюджету у 2015 році до затвердження районного бюджету Сокальського району на 2015 рік:

1.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Г.Леонова):

1.1.Фінансування поточних витрат з районного бюджету в І кварталі 2015 року здійснювати в межах надходжень до районного бюджету та інших джерел згідно з додатком.

1.2.Затвердити в термін, передбачений чинним законодавством, тимчасовий розпис видатків районного бюджету на І квартал 2015 року.

2.Головним розпорядникам коштів районного бюджету, згідно з тимчасовим помісячним розписом видатків на І квартал 2015 року, затвердити тимчасові кошториси доходів і видатків бюджетних установ і організацій, що фінансуються з районного бюджету, у визначені законодавством терміни.

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше