Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 31.12.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
30 грудня 2014 року м.Сокаль № 424

Про затвердження плану заходів з виконання
у 2014 році Загальнодержавної програми
«Національний план дій щодо реалізації
Конвенції ООН про права дитини» на період
до 2016 року у Сокальському районі

На виконання Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 листопада 2014 року №1140-р «Про затвердження плану заходів з виконання у 2014 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 23 грудня 2014 року №748/0/5-14 «Про затвердження плану заходів з виконання у 2014 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року у Львівській області»:

1.Затвердити план заходів з виконання у 2014 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року у Сокальському районі (надалі – план заходів), що додається.

2.Начальникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити:

2.1.Виконання плану заходів за рахунок коштів, передбачених на їх реалізацію в районному бюджеті на 2014 рік, а також інших джерел.

2.2.Надання службі у справах дітей Сокальської райдержадміністрації інформації про хід виконання плану заходів до 28 січня 2015 року.

2.3.Надання пропозицій щодо виконання у 2015 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року у Сокальському районі службі у справах дітей Сокальської райдержадміністрації до 14 січня 2015 року.

3.Службі у справах дітей Сокальської райдержадміністрації (Г.Федаш) узагальнені пропозиції щодо виконання у 2014 році Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини" подати службі у справах дітей обласної державної адміністрації до 1 лютого 2015 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше