Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа-06.09.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 2 вересня 2011 року № 505
м. Сокаль

Про затвердження містобудівного обґрунтування
розташування міського полігону твердих побутових
відходів в урочищі «Парове» на території
Великомостівської міської ради, надання
містобудівних умов і обмежень на проектування
об’єкту та дозволу на складання проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. ст. 17, 123, 124, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України ст.13 Закону України «Про основи містобудування», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 489 «Про затвердження Порядку надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування», розглянувши рішення VI сесії VІ скликання Великомостівської міської ради від 20 травня 2011 року № 117 та її звернення щодо затвердження містобудівного обґрунтування розташування міського полігону твердих побутових відходів в урочищі «Парове» на території Великомостівської міської ради від 4 серпня 2011 року № 446/0209:

1. Затвердити містобудівне обґрунтування розташування міського полігону твердих побутових відходів в урочищі «Парове» на території Великомостівської міської ради.

2. Надати Великомостівській міській раді містобудівні умови і обмеження на проектування міського полігону твердих побутових відходів в урочищі «Парове» на території Великомостівської міської ради.

3. Великомостівській міській раді звернутися в ліцензовану проектну організацію за виготовленням проекту будівництва полігону твердих побутових відходів в урочищі «Парове» на території Великомостівської міської ради.

4. Дати дозвіл Великомостівській міській раді на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування міського полігону твердих побутових відходів в урочищі «Парове» на території Великомостівської міської ради.

5. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розташування міського полігону твердих побутових відходів в урочищі «Парове» на території Великомостівської міської ради подати на затвердження районній державній адміністрації.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В. Катерину.

Голова районної державної адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше