Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

УКРАЇНА РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 20 березня 2007 року № 128
м. Сокаль


Про проведення місячника благоустрою

На виконання вимог Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 885 “Про День довкілля”, наказу Міністерства охорони навколишнього та природного середовища України від 3 березня 2007 року №78 щодо проведення Всеукраїнської акції “Зелений паросток майбутнього”, розпорядження голови облдержадміністрації від 19 березня 2007 року №243 “ Про проведення місячника благоустрою” та з метою поліпшення благоустрою та санітарного стану на території населених пунктів району:

1.Оголосити з 20 березня 2007 року місячник благоустрою на території Сокальського району.

2. Провести 21 квітня 2007 року День довкілля з виконанням комплексу заходів, спрямованих на оздоровлення та поліпшення санітарної ситуації в районі.

3.Для підготовки та проведення місячника благоустрою утворити районний оргкомітет згідно з додатком 1.

3.1.Створити оперативні групи для вивчення і оперативного інформування про стан проведення місячника згідно з додатком 2.

4.Міським, селищному, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій:

4.1.До 25 березня 2007 року створити відповідні робочі групи в населених пунктах, на підприємствах, організаціях та установах, залучивши до них представників громадсько-політичних організацій.

4.2.Забезпечити виконання запланованих заходів та щотижнево інформувати райдержадміністрацію щодо їх виконання згідно з додатком 3.

5.Начальникам управлінь та відділів райдержадміністрації, директору ДЛГП “Галсільліс” та лісничим Бендюзького, Сокальського, Низівського, Бутинського, Великомостівського, Річківського, Волицького лісових господарств взяти під контроль та сприяти в організації робіт підпорядкованих служб щодо приведення до належного санітарного стану парків, скверів, лісових насаджень, прибудинкових та інших територій, дворів приватного житлового сектору.

6.Завідуючому сектору екологічного контролю Б.Дідику, редактору газети “Голос з –над Бугу” І.Вашківу, директору телерадіокомпанії „Сокаль” М.Паську, начальнику районного відділу освіти Р.Монастирському з метою підвищення рівня екологічної культури населення району, його інформованості про стан довкілля, поширення та популяризацію екологічних знань, забезпечити проведення широкої пропагандистської та рекламно-інформаційної кампанії в місцевих засобах масової інформації.

7.Начальнику фінансового управління С.Ксьонжик спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування забезпечувати виконання заходів в межах передбачених бюджетних призначень на ці цілі на 2007 рік.

8.Оргкомітету до 15 травня 2007 року підбити підсумки проведення на територіях населених пунктів місячника благоустрою та провести конкурс на краще село, місто.

9.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше