Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 26.12.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
22 грудня 2014 року м.Сокаль № 413

Про введення в дію рішення районного конкурсного
комітету з визначення переможця конкурсу на приміських
автобусних маршрутах загального користування,
що не виходять за межі району, від 17 грудня 2014 року

Керуючись пунктом 2 статті 20, частинами 1, 4 статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 44, 46 Закону України “Про автомобільний транспорт”, відповідно до пункту 51 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (із змінами), на підставі протоколу засідання районного конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, від 17 грудня 2014 року №3, з метою організації надання соціально значущих послуг з пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень яких є районна державна адміністрація:

1.Ввести в дію рішення районного конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу на приміському автобусному маршруті загального користування, який не виходить за межі району, від 17 грудня 2014 року (протокол №3), згідно з додатком.

2. Укласти з переможцем конкурсу договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі району №127 Червоноград – Гірник з/д Межиріччя, терміном на 5 років.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше