Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 16.12.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
12 грудня 2014 року м.Сокаль № 398

Про забезпечення часткової оплати вартості
тимчасового проживання громадян, які
переміщуються з тимчасово окупованої території
та району проведення антитерористичної операції

Відповідно до статей 2, 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 22 Бюджетного кодексу України, з метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 №1068-р "Про забезпечення часткової оплати вартості тимчасового проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції", розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 5 грудня 2014 №681/0/5-14 "Про розподіл коштів резервного фонду державного бюджету":

1.Виділити кошти для забезпечення часткової оплати вартості тимчасового проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції, Центру матері і дитини "Подаруй Сонце дітям" Благодійного фонду "Карітас-Сокаль" в сумі 36450,00 грн. (тридцять шість тисяч чотириста п’ятдесят гривень 00 копійок), згідно з додатком.

2.Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський) перерахувати кошти резервного фонду державного бюджету на рахунок Центру матері і дитини "Подаруй Сонце дітям" Благодійного фонду "Карітас-Сокаль".

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше