Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 05.12.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОРУЧЕННЯ
1 грудня 2014 року м.Сокаль № 15/02-06

На виконання рішення Колегії районної державної адміністрації від
28 листопада 2014 року №14 "Про стан оборонної та мобілізаційної роботи в
Сокальському районі":

В.Шевчуку, В.Михайлову

1.Активізувати роз`яснювальну роботу щодо мобілізаційних питань з головами сільських рад, військовозобов`язаними та керівниками підприємств - власниками транспортних засобів.

Термін: в період проведення мобілізації

В.Михайлову

2.Організувати проведення практичних занять з мобілізаційної підготовки з відповідальними працівниками за мобілізаційну підготовку підприємств, установ та організацій.

Термін: до 5 грудня 2014 року

3.Провести додаткове заняття з адміністраціями пунктів оповіщення, збору та поставки мобілізаційних ресурсів, перевірку їх готовності до роботи при наступній черзі мобілізаційного розгортання.

Термін: до 16 грудня 2014 року

4.Забезпечити уточнення обліку транспортних засобів на території району та їх технічного стану.

Термін: до 30 грудня 2014 року

Міським, селищному, сільським головам

5.Забезпечити своєчасне оповіщення військовозобов’язаних для прибуття у військовий комісаріат з метою уточнення облікових даних

Термін: до 30 грудня 2014 року

Н.Білик, А.Дмитріву, С.Орловському, В.Черечіну, В.Саві, Ю.Городьку, С.Кіндратюку, Б.Равлику, Н.Стрілець, О.Ващишин, В.Бігуну, В.Мончуку, В.Мусі

6.Подати в Сокальсько-Червоноградський об’єднаний районний військовий комісаріат списки кандидатів для створення загонів оборони.

Термін: до 10 грудня 2014 року

7.Контроль за виконанням доручення покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше