Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа - 08.12.2014 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
3 грудня 2014 року м.Сокаль № 386

Про забезпечення цільового
використання коштів

Відповідно до статей 2, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 13 рішення Львівської обласної ради від 28 грудня 2012 року №664 «Про обласний бюджет Львівської області на 2013 рік», з метою забезпечення реалізації Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області (у частині придбання дітям із багатодітних сімей):

1.Затвердити Порядок використання коштів на придбання навчального приладдя та шкільного інвентаря дітям з багатодітних сімей, що додається.

2.Управлінню соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (В.Огінському) забезпечити цільове використання коштів на реалізацію Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей.

3.Управлінню соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації (В.Огінському) інформувати голову районної державної адміністрації про виконання розпорядження.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної адміністрації
О.В.КОЖУШКО


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше